Reference

Je to již 2 roky, co jsem se k Alence dostala přes moji kamarádku. Měla jsem v sobě velké strachy, bezmoc, nejistotu v té době sem brala silná antidepresiva.

První co bylo, že jsem Alenku požádala o přátelství na FB a o zaslání knih s poselstvím. Pak následovaly afirmační kartičky a 333rad pro šťastný život.
Po přečtení knihy Život pod křídly andělům, jsem v sobě cítila, že je na čase, se sebou něco udělat, abych se cítila dobře a tak jsem Alenku požádala o konzultaci. Vždy po konzultacích jsem cítila, že mi dělají moc dobře. Potom jsem začala chodit na Alenky setkání s anděly, kde na mě vždy padne nádherná energie uvolnění a radosti😇🙏❤️.

A tak jsem se rozhodla posunout se ještě dál a jela jsem s Alenkou na nádherný Božský víkend pro ženy, kde jsem se naučila cvičit jógu a odpočívat a čistit mysl. 😇 Po nějaké chvilce jsem Alenku poprosila, že bych chtěla projít cestu sebepoznání a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat.

Vnímám sebe úplně jinak než dřív.Jsme teprve v cestě ve třetině, ale já cítím velké změny. 🙏😇Dokonce jsem požádala Alenku o zasvěcení Shambally a to bylo úplně top🙏. Od té doby se mi postupně mění v životě všechno. 🌺❤️V dnešní době už nepotřebuji antidepresiva a to díky skvělé ženě Alence. ❤️ Jsem za Alenku moc vděčná, že je mou průvodkyní v mém životě a vždy když potřebuji pomoc nebo poradit, vždy ochotně pomůže a poradí😇🙏Je to úžasná žena s velkým ❤️
Moc děkuji za Vše Alenko❤️❤️🙏🙏🙏


Alenka PetirováDobrý den, CD jsem měla půjčené, ale cítila jsem potřebu mít svoje.

Má velkou sílu, hned při prvním poslechu mě přišel vzkaz, že mám jít do kostela. Do kostela nechodím, nebyla jsem k tomu vedena, nevím jak se tam chovat. Tak tam půjdu a prostě si jen tak sednu do lavice a budu naslouchat.

Včera večer jsem nemohla usnout /velký problém/, pustila jsem si Kód štěstí. Ráno jsem si nevzpomněla co jsem řešila/a ztráta paměti to není/.Cítím se uvolněná. To je moje zkušenost s vaším úžasným Kódem štěstí. Už se těším na své vlastní CD.

Ještě jednou děkuji


M.Reakce na knihu Andělské pohlazení po duši

Jen Vám chci moc poděkovat za knihu a nádherné věnování, které mne moc potěšilo. Moc děkuji.

Kniha je skvělá a dorazila v pořádku. Již nyní se od ní nemohu odtrhnout a celé odpoledne jen pročítám :-)!

Jste skvělá a také vyjímečná!!!

Mějte se moc hezky.


VladimíraReakce na knihy Andělské pohlazení po duši a Život pod křídly andělů

Milá Alenko,

kniha, kterou jsem si u Tebe objednala byla již bez problémů doručena. Každé ráno ji otevřu a skutečně to, co se dočtu kopíruje moji situaci a rozpoložení. Doplnění informací a závěr mně buď ujistí v tom, že si vše správně vykládám a nebo v případě nejistoty mně doplní a vysvětlí to, co jsem potřebovala ještě vědět. Afirmaci si přečtu a během dne se k ní vracím. Moc se mně osvědčila afirmace k "chudince". Funguje to. Knížku "Život pod křídly andělů" mám už přečtenou, pořád se však k ní vracím, je tam aspoň pro mě hodně moc rad. Některé kapitoly mně otevřely oči a myslím, že jsem i dost pochopila. Z některých informací jsem si začala dělat výpisky. Mooc děkuji Tobě i andělům, které Tě vedou při psaní.

Přeji krásné dny.


LaďkaAbsolventka Vlastní cesty, kurzu automatického psaní, účastnice seminářů, přednášek a Božských víkendů pro ženy

Milá Alenko, při našem prvním setkání na Tvé přednášce v roce 2017, jsem ještě netušila, že toto setkání bude osudové. Co jsem, ale věděla, bylo, že se nevidíme naposledy. Po zakoupení tvé knihy „Život pod křídly Andělů", jsem pochopila, že lze na sobě pracovat i jinými způsoby, než jsem znala doposud. Začala jsem navštěvovat tvé přednášky, které mě posouvaly v životě vpřed. Avšak největší posun přišel o rok déle, kdy jsem spolu s kamarádkou absolvovala celodenní seminář na téma „Vlastní cesta - Znovuzrození". Byl to nezapomenutelný zážitek. To jsem ještě neušila, že další setkání budou již také osobní a bude jich 8, kdy jsem nastoupila na svou Vlastní cestu. Alenko, pro mě to byly neuvěřitelné chvilky plné emocí, slz, zamyšlení, ale i smíchu, jak vše souvisí se vším, jako když se odlupují slupky cibule. Když jsem si „zpracovala" dané téma, těšila jsem se už na další. Po každém setkání se mi ulevilo, jako by ze mě spadla letitá tíha. Po těchto krocích jsem začala pociťovat, že jsou pryč pocity strachu, ne sebevědomí, smutku, nepochopení a i chvíle, kdy jsem s ostatními zápasila o svou pravdu. Také častá únava zmizela. Pochopila jsem, že mít se ráda není sobecké, ale mělo by to být samozřejmostí pro každého z nás. Hodně jsem se zklidnila a naučila se propouštět a neřešit věci, které nejsou podstatné a nepatří do mého života. Začala jsem chápat více druhé, ale i sama sebe. S lehkostí si dokážu odpustit a zrovna tak druhým. Začala jsem si více věřit.

Také jsem u tebe absolvovala kurz „Automatického psaní" , který považuji za téměř každodenní další posun v mém životě.

Alenko, taky velké díky za krásné „Božské víkendy pro ženy" , které pořádáš spolu s vynikající kuchařkou Marcelkou. Tam člověk nejenom relaxuje, dobře a zdravě se stravuje, ale i mnoho se naučí a pochopí, jak jít dál a jak si poradit s některými situacemi v životě.

Alenko, chci Ti z celého srdce poděkovat za tvůj čas, který jsi mi věnovala. Jsi báječný člověk, plný lásky, který neváhá pomoc, kdykoliv tě o to požádám. Díky tvé pomoci, tvým radám a práci se mnou se mi život změnil. Více si věřím, užívám si přítomné okamžiky. Na svět kolem sebe se dívám s otevřenýma očima, vše přijímám a prožívám s radostí a láskou. Ještě jednou díky za vše.


MirkaAbsolventka Vlastní cesty

Ve svém životě jsem si prošla mnohými situacemi, některé jsem zvládala lépe, některé hůře, toto je asi přirozené a každý to známe… poznala jsem také různé způsoby "pomocí", ze všech jsem si něco vzala, s čím jsem rezonovala, avšak setkání s Alenkou andělkou, kterou jsem poznala jakoby náhodou, tak toto setkání mi doslova změnilo život. Tady jsem měla možnost objevit samu sebe, ale doslova. Šlo to tak přirozeně v doprovodu radostí i slz, ale nakonci se vyloupla nádherná ženská. Ženská, která sizačala dokázat pomáhat sama sobě, která začala rozumět "nepsaným" zákonům života, která začala důvěřovat sama sobě, svým darům, které vnímala od malého dítěte, ale neměla odvahu si je připustit, která se přestala zlobit na druhé a dokázala naopak láskou a pochopením vše kolem sebe vidět. Bože, je to tak silné a jiné… a když přece jenom klopýtla, tak se zase uměla napřímit a radost ze života mít.

Stále se učím, vím, a rozvíjím… o tom je život, ale už se jinak u toho všeho prostě cítím, a vite co? Vidím změny na lidech kolem sebe, hlavně na nejbližší rodině… je to úžasné, a když se něco "nepříjemného" stane, mnohem lépe si se vším umím poradit, je to prostě skvělé.

Takže Alenko, Ty moje andělko, jsi skvělá a já Ti děkuji ze srdce za mnohé inspirace na mé cestě. Děkuji ❤


Elen z VělopolíOd účastnice kurzu automatického psaní

Na kurze automatickeho pisania som bola na zaciatku tohto roku. Mala som pochybnosti, ci vlastnim tieto dovednosti a ci obdrzim aspon jeden anjelsky odkaz. Pochybnosti sa vytratili velmi rychlo a ja som si to zacala naramne uzivat. Postupom casu neboli anjeli len moji “pracovnici”, nevyuzivala som ich iba na odpovede k mojim otazkam, ale stali sa moji “spolocnici” a vedieme dialog. Niekedy mam proste velke nutkanie sa napojit a zacnu prichadzat informacie ci odpovede. To, ze sa vyjadruju vzdy jasne a pravdivo, sa da velmi rychlo poznat. Nikdy som o tom nepochybovala, ale moja nedavna skusenost bola skutocne az neuveritelna. Cakala ma konzultacia s lekarom ohladne mojho zdravotneho problemu, lekar mi predikoval horsi vysledok a i ked mam k medicine respekt, podvedome som s jeho tvrdenim nesuhlasila. Preto som poprosila o radu a otazku som polozila jednoduchu - ako to dopadne? Prisla mi odpoved tiez jednoducha - vysledok bude nadpriemerny. Lekar pouzil slova “ dopadlo to nad ocakavania”. Skutocne sa nemylia… ked som si neskor pozrela svoje zapisky, bola som dojata… za seba mozem povedat, ze mne osobne automaticke pisanie napomaha pochopit samu seba a ukotvuje mi zitie hlavne do pritomnosti. Prajem vsetkym, ktori si praju toto “ovladat”, aby odhodili obavy to skusit… vie to kazdy. Alenke a anjelikom som nesmierne vdacna, ze som si vdaka nim automaticke pisanie osvojila.


LuciaDopis absolventa vlastní cesty

Ahoj Alčo, rád bych se touto cestou podělil s ostatními lidmi o své zkušenosti s terapií – vlastní cesta- zrození, kterou nabízíš. Svou cestu jsem začal v listopadu 2017 jako člověk, který je plný smutku, plný strachu, nevěřil si a mohl bych pokračovat ve výčtu dále…….. Své poslední sezení jsem ukončil v srpnu 2018, bylo jich celkem 8, kdy po každém tématu byl čas na pochopení probíraného (1 až 2 měsíce), ale hlavně aktivní zapojení pochopeného do života, jinak bych z pochopeného vlastně nic nevytěžil. Každé sezení, které v průměru probíhalo od 1,5 až 2 hodiny, jsem si nahrával, doma přepisoval do sešitu a poctivě pročítal a začal postupně chápat a následně uplatňovat ve svém životě. Na samotném sezení jsme vždy odkryli konkrétní příčinu nějakého mého problému související s probíraným tématem. Pro představu: třetí téma s názvem vlastní hodnota mi pomohlo obnovit důvěru v sám sebe, když jsme odkryli příčinu toho, kdy jsem si v sobě nastavil, že nestojím za nic. Šlo pouze o to, že jsem jako dítě vyslechl rozhovor rodičů o tom, že nestojím za nic a že jsem je zklamal. Jejich tvrzení jsem vzal chybně za své a rázem jsem ztratil na mnoho let sebedůvěru a dal si nízkou sebe hodnotu. Pochopil jsem, že i v tomto případě jsem si zodpovědný za svůj život jen já sám, stačí jen změnit myšlení a odpustit sám sobě, že jsem chybně přijal tvrzení druhého za své a jelikož jsem si to nastavil v sobě zase jen já sám, tak vlastně nemám druhým nikdy nic co odpouštět. Téma odpuštění mi pomohlo odpoutat se od minulosti a prožívat přítomný okamžik, který mi přinesl čisté prožívání radosti jenom z toho, že jsem. Bylo zvláštní, jam mi vesmír vždy sesílal životní situace na probírané téma a já jsem se pomocí nich naučil dané téma pochopit, hodně mi lidi nastavovali zrcadlo, co mě na nich vyloženě štvalo, tak jsem měl nastaveno v sobě úplně stejně. Na prvním sezení jsem zjistil cíl mého zrození v tomto životě, je to prožít svou vlastní svobodu. Dnes se vždy při plánované změně ve svém životě ptám sám sebe, zda je změna v souladu s cílem mého života a tak mohu svému životu udávat správný směr. Dnes je prosinec 2018 a tyto řádky píše úplně jiný člověk, a za to ti Alčo z celého srdce děkuji. Je to člověk, který ví, co od svého života chce, ví, že svou vlastní hodnotu si dávám jen já sám a kdo to tak nemá, tak se snaží vyhovovat druhým a honí se za pochvalou od druhých a je stále unavený a má v sobě vnitřní tlak, naučil jsem se tolerovat druhé, protože se vším, co je mi sdělováno druhými mohu svobodně nakládat a s čím nesouhlasím svobodně propouštím dále a nezůstává to ve mně jako jed, toleruji i sám sebe - svobodně se vyjadřuji k druhým, když mi jejich chování vůči mě vadí a tím projevuju úctu sám k sobě, naučil jsem se odpouštět sám sobě, protož jen já sám jsem si vždy něco poté nastavil špatně a proto nemám vlastně ani co odpouštět druhým. Po dokončení všech témat má práce na sobě neustala, jelikož mi vesmír ještě sesílal situace, které mi pomohly pochopit to, co jsem neměl v sobě ještě důkladně zpracováno a aktivně zavedeno do života. Dnes prožívám již vnitřní klid a rovnováhu a moc bych to přál z celého srdce vám všem, kdo jste již pochopili, že za svůj život máte zodpovědnost jen vy sami a máte ho jen ve svých rukách. Moc vám všem tato sezení doporučuji, je to spousta tvrdé práce, ale je to práce, kterou investujete sami do sebe, tak do toho jděte a nenechte se odradit dočasnými neúspěchy, které vás budou doprovázet, stejně jako občas mě. Výsledek stojí za to. Tímto bych ti chtěl Alčo moc poděkovat a podpořit tak ostatní, aby se vydali na cestu sebepoznání, vlastně nejvíc děkuji sám sobě, že jsem se na tuto cestu vydal a nevzdal to, mám se zato skutečně moc rád a jsem si za to vděčný.


S láskou… HonzaKrásný den. Chtěla bych poděkovat paní Alence Maršíkové Fingerhutové. Nevím, zda lze psaním vyjádřit moje pocity, ale chtěla bych se podělit o veliké duševní podpoře, která se mi jejím prostřednictvým dostávala. Každý máme v životě chvíle, kdy si nevíme rady a hledáme cestu a oporu. Máme v sobě zmatek, beznaděj a černé scénáře našeho bytí. Já jsem měla to štěstí, že mi do života přišla osoba, která bez váhání vyrazila na pomoc jedné duši, která se zrtácela. Paní Alenka trpělivě vedla moje myšlení pomocí andělů na jinou, krásnou a bohatou cestu životem. Dokázala ukázat zcela jiné hodnoty a naučila mě nést zodpovědnost za život s lehkostí a pokorou. Moje strachy odcházejí a přichází poznání, že láska a víra je krásná věc. Doporučila jsem své kolegyni její knihu. Ta si ji zakoupila a i za ni chci moc poděkovat. Já chci moc poděkovat, že mám to štěstí a bylo mi umožněno seznámení s tak krásnou osobou, kterou paní Alenka je. Mě v životě moc pomohla a já ji zůstanu v srdci vděčná. Přála bych všem, aby se v životě mohli setkat s takovými lidmi, jako je paní Alenka a jí přeji, ať dál rozdává sílu a víru.


RadkaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Ahoj Alo, byla jsem nadšená z tvé knihy „Život pod křídly andělů“. Víš, mám doma několik knih o andílcích, atd., ale vše jsou to jen teoretické nic neříkající a jakoby divné návody k něčemu? Čemu vlastně? Tak jsem si říkala, že jsi taky sepsala své poznatky. Omyl knížku miluju. Zhltla jsem ji jak ten nejnapínavější román a těšila se, co bude dál. Jak jsi tam komunikovala s anděly, super. Tak to jsem ti chtěla říct, jaká jsi šikula. Děkuju. Ahojda.


MarcelaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Alenko, moc vám děkuji za Vaši knížku. Je úžasná. V některých částech knihy se mi zdálo, že píšete o mně, v dalších, že píšete jen pro mě. K některým věcem jsem sama dospěla, některé jsem tušila a další mi nastavily úplně jiný pohled na „docela“ běžné věci. Teď se budu snažit, abych to, co jsem pochopila, i uvedla do praxe ve svém každodenním životě. Alenko, byla jsem jak školák. Knížku jsem si začala číst hned v pátek ráno a nemohla jsem přestat. Takže jsem si četla skoro celý den v práci pod lavicí. A dočetla jsem ji v sobotu (to jsem stihla jen uvařit). Vážně to bylo jak pohlazení po duši. Chvilkama jsem plakala, chvilkama se smála, ale hlavně se mi v srdci usadil klid a mír. Děkuji.


ZdeňkaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Dobrý den Alenko, srdečně zdravím a posílám pozdrav z Rakouska, kde je krásně a jsou tu i milí lidé. Vzala jsem si s sebou vaši knihu „Život pod křídly andělů“ a jsem za ni moc ráda a vám musím poděkovat i andělům, že vás nasměrovali knihu napsat a poslat do života druhým. Sedím na okně koukám ven a začala jsem číst a hned od první chvilky jsem pochopila, že to je tak trochu i můj příběh, ač jiná životní situace a na dalších stránkách se mi dostává spousta odpovědí a jakmile jsem zvedla oči od knihy, tak nad horami na nebi velký anděl si lebedí. Jsou s námi za každé situace. S láskou a díky.


DenisaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Alenko, velmi děkuji za zprostředkování toho všeho, co se nám v této knize dostává. Bylo až neuvěřitelné, jak mi při čtení jednotlivých kapitol docházela spousta souvislostí i v mém životě. Odpovědi průvodců k těmto jednotlivým příběhům jsou velmi očišťujícím procesem a jsou důležité pro pochopení některých starých a potlačených témat našich životů. Kniha obsahuje takové množství láskyplných slov a vysvětlení, že jsem se po každém jejím čtení cítila jako po léčivé meditaci. Knize „Život pod křídly andělů“ tedy přeji, aby se dostala úplně všude, kde je potřeba, kde jsou již žáci připraveni, kde lidé řeší obtížné životní situace, a tam, kde lidé chtějí pochopit, proč se některé věci v jejich životě dějí, jak se dějí. Přeji vědomé radostné dny.


NicoleReakce na knihu Život pod křídly andělů

Krásný den Alenko. Je to pár dnů, co jsme se viděly osobně, a já vám mohla poděkovat za krásnou knihu, kterou jste ve spolupráci s ANDÍLKY napsala. A je to i pár dnů, co jsem ji už napodruhé přečetla a stále se k ní vracím. Je to velmi moudrá kniha plná silných situací, příběhů, ve kterých jsem se našla i já, a díky tomu jsem si mohla vyjasnit, pochopit a také i odpustit sobě i druhým lidem v mém životě to, co pro mě bylo potřebné. Přála bych knize „Život pod křídly andělů“, aby našla co nejvíce těch, co hledají odpovědi na své otázky. Možná, že po přečtení si každý uvědomí tu největší pravdu, která existuje a ke které dříve nebo později dojde každý z nás. Mít otevřené srdce pro lásku. Ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji vám i Andílkům. S úctou a přáním krásného života, který bude naplněn radostí a láskou i moudrou tvorbou.


Marie ProcházkováReakce na knihu Život pod křídly andělů

Alenko, knížka dorazila hned ve středu. Je naprosto výjimečná. Tak pěkně psaná, čtivá. Jsem ve čtení za polovinou a už teď vím, že až ji dočtu, budu si ji pročítat dokola. Děkuji, že jsi otevřela svůj příběh, je v ní tolik lásky. Přeji hodně a hodně spokojených čtenářů!


EvaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Milá Alenko, mám s sebou na horách vaši knihu, po večerech si čtu a velmi Vám děkuji. Je to nádhera. Je mi jasné, že budu muset na konci začít od začátku.


PavlínaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Dobrý den Alenko, mockrát Vám děkuji za knížku. Jste úžasná! Nádherné věnování a k tomu andělský vzkaz. Mám velikánkou radost!!!! Děkuji, děkuji, děkuji. Mějte se moc hezky.


LuckaReakce na knihu Život pod křídly andělů

Dobrý večer Alenko, chtěla bych vám velmi poděkovat za úžasné věnování, které jste mi napsala do Vaší ještě úžasnější knihy. (Knihu jsem dostala jako dárek). Máte můj velký respekt a obdiv. Myslím, že musíte být velmi šťastná žena, protože jste dokázala jít za tím, co Vás naplňuje a máte ráda, což je vidět na každém kroku. S pozdravem.


Ivana N.Reakce na knihu Život pod křídly andělů

Dobrý den. Dostala se mi do rukou knížka Život pod křídly andělů. Přečetla jsem ji za dva dny, nemohla jsem od čtení odtrhnout oči, slzy mi tekly. Knížka se mi s poselstvím andělů a příběhy klientů moc líbila. Knížku bych si přála mít i já, abych ji mohla znovu pročítat. Této knížce přeji hodně čtenářů, ke kterým si najde cestu. Objednávám si u vás: Život pod křídly andělů se vzkazem od andělů a soubor „333 rad pro šťastný život“. Předem děkuji s pozdravem.


JanaUž je to téměř dva roky, co spolupracuji s paní Maršikovou na poznání sebe samé. Za tu dobu jsem pomalu odložila neblahé zkušenosti, které se se mnou vláčely od mého dětství. Naučila jsem se mít ráda sebe sama, takovou, jaká opravdu jsem, tolerovat názory druhých a hlavně si užívat přítomost. Vypadá, že toho je málo, ale opravdu to ke štěstí a nakročení do lepší budoucnosti je více než dost. Děkuji, že jsem měla štěstí poznat paní Maršíkovou a určitě do budoucna ještě spolu budeme spolupracovat. S paní Petrou byla první konzultace osobní a nyní jsou vedeny konzultace pouze telefonicky.


PetraMilá Alenko, je pondělní ráno, už jsem v práci a pořád na Tebe myslím a jsem stále „na vlně“ kódu štěstí. Chtěla bych Ti Alí za všechno, co děláš – a co umíš moc poděkovat. Jsi pro mě hrozně moc zajímavá bytost, spoustu toho víš, hodně jsi toho dokázala… Toho skutečně důležitýho. Jsem moc ráda, že Tě znám, že mohu navštěvovat Tvoje kurzy, nahlížet na věci jinak. Těším se na další setkání.


VendulaAlenka dakujem za krasny odkaz. Riadim sa tym odkedy som Vas spoznala. Moj zivot od toho okamziku zaliali farby. Je to nepopisatelne a uzastne. Ziadne obavy a strachy uz nemam a zijem pritomnym okamzikom. I na chlapov sa divam inak a svetu div sa i oni ma vnimaju inak, uzivam si vela muzskej pozornosti a tak trochu tusim, ze je to zaciatok. Novy, iny a proste perfektny a dokonaly ako vsetko.


LuciaDobry vecer Alenka, blizi sa koniec roka a mam vo zvyku trosku bilancovat o com bol to konciaci rok. Bol uzasny, plny zmien, osobnych premien, zazitkov, ocakavani, no proste perfektny. Uz len to ze sa vo mne prebudila zenskost, zostala som vyrovnanejsia sama so sebou, zmenila postoj k muzom, zacala som venovat veciam co ma tesia. Chvilku mi trvalo pokial som presla to prvotne obdobie a doriesovania si starych zalezitosti, ale odstupom casu som pochopila, ze ani jedno stretnutie nebolo nahoda. Kazde jedno mi prinieslo skusenost a posunulo ma dalej, som im zato vdacna. Po poslednej navsteve doma som si so sebou doniesla fotku jedneho z mojich anjelov a mam ju stale v izbe a casto sa na nich obraciam s vdakou ze su so mnou, ze davaju pozor na moje kroky, ze sa mozem na nich obratit ked sa citim neista. Za to vsetko v prvom rade musim podakovat Lucke, ktora mi Vas poslala. Tiez to nebolo nahodne stretnutie ked s odstupom casu vidim ze ma zaviedla ku Vam aby ste ma naviedli na spravnu kolaj. Velmi pekne dakujem. To co sa deje teraz a kam moj zivot smeruje myslim, ze nemusim rozpisovat. Mam pocit ze to idem tym spravnym smerom. Prajem Vam krasne Vianocne sviatky v kruhu svojej rodiny plne pohody a radosti. V Novom roku prajem najma zdravie a pokoj dusi a ostatne k nam pride. Dakujem.


ZuzanaAlenka je moc prima žena, která kamarádskou formou umí pomoci. Stačí se ji otevřít a ona si ví vždy rady. Dělá prima terapie, poradenství, zasvěcování do energie Shambally, léčení, umí z člověka dostat i momentální únavu. Pokud potřebujete radu, dokáže to automatickým psaním a vždy to sedí. Je prima člověk, kamarádka i terapeut. Alenko, děkuji, že jsi.


Jarmila FreislebenováPaní Alenku Maršíkovou znám, vlastně již si nepamatuji jak dlouho, jako by to již byla věčnost. Začátek našeho setkání byl strastiplný, řekla bych, dostala jsem se do nelehké životní situace, tak se to nějak říká. A jelikož jsem velmi pragmatický člověk, určitě by mne nenapadlo hledat pomoc právě zde, nu dostala jsem kontak, od jedné mé blízké a take pragmatické osoby, tak jsem si říkala, zkusím to, nic neztratím. A asi i tak vypadalo naše první setkání. Nohy i ruce jsem měla velmi pěkně a pěvně zatočené, hlavně aby se ke mně příliš blízko ta zvláštní paní nedostala. A tak to celé vlastně začalo, cesta to byla dlouhá, nelehká, myslím nejen pro mne. Alenka se leckdy se mnou pěkně zapotila, jak jsem zápolila se svou pravdou (jsem „Býk“ budiž mi omluvou). Každý z nás se v průběhu života dostáváme do různě obtížných a bolestných okamžiků a ne vždy si dokážeme pomoci a nevíme jak se z toho rozmotat. Díky Alence jsem se naučila, že i ty obtížné okamžiky jsou pro nás dobré a patří k našemu životu a je jen a jen na nás, jak se k tomu postavíme. Alenka, Andělka, jak jí říkám, má dar pomoci Vám najít cestu, tak jak ji pomohla najít i mně. Alenko moje drahá, děkuji Ti.


VendyAlenka není jenom terapeutka. Není nikým. kdo před vámi sedí a vyslechne vaše trápení a shrábne tučnou sumu za to, že byla ochotná vás poslouchat. Nemůžete jí srovnat ani s psychologem či psychiatrem. Úspěšnost její formy terapie není ani v lécích ani zaručených návodech na štěstí. Pomůže vám především tak, že je průvodcem vaší duší. Průvodcem po cestě, kterou už dávno znáte, jen se na ní potřebujete zorientovat. Stojí pevně nohama na zemi, i když to může někdy vypadat, že lítá. Je to velice srdečná, racionálně a logicky myslící žena, která mi pomohla způsobem, který je trvalý, není to jen dočasná berlička, abych se zvedla na chvíli ze země a pak zase upadla. Její práce terapeuta, kouče má viditelné úspěchy, které pociťuji na svém životě, na pocitu štěstí. Jejích „služeb“ využívám řekla bych plošně, takže pokud nemáte zrovna teď odvahu pracovat na sobě a svojí duši, můžete si s ní prostě jen tak zacvičit powerjógu a pečovat prozatím o svoje tělo. Aby moje slova nevypadala jako prostá reklama, řeknu zkrátka jen, že pokud chcete obohatit svůj život, setkejte se s ní a co se bude dít, to uvidíte sami.


AmiAlču znám asi rok, prošla jsem s ní pár osobních sezení stejně tak jako meditační setkání. Je to andělská, otevřená duše, která vždy, když je to v jejích silách ,vyjde druhým vstříc a nalezne tu nejlepší možnou cestu a řešení a to pro všechny. Její andělské rady, kterými napomáhá k cestě kupředu, přináší lidem útěchu, pohlazení na duši, pochopení a naději, mnohdy právě v ty pravé okamžiky, bez žádaní. Setkání a spolupráci s ní doporučuji. Tato Žena každému naleje ten správný šálek kávy, který v daný okamžik lidé potřebují. ENJOY THE TIME WITH HER.


GabiPosezení u paní Maršíkové mohu velmi doporučit. Stačilo jen pár hodin a díky ní jsem odložila batoh problémů, které se mi stále v různých situacích v životě vracely. Velmi děkuji za tuto cestu sebepoznání. Od té doby si dovoluji žít život s lehkostí a je to skvělé.


Nicole„Mám se ráda taková jaká jsem.” Tuhle větu bych před rokem nebyla schopna říct, ani skutečně procítit. Díky Vám Alenko jsem prošla neuvěřitelnou cestou sebepoznání a nemůžu se dočkat na další šlupky, které uloupnu a posunu se dál a dál. Děkuji andělům, že si Vás vybrali, abyste mi pomohla změnit hodně věcí v mém životě. Díky tomu prožívám úžasný život a mám pocit, že všechno zvládnu, že všechno má smysl a důvod. Co je pro mě ale ještě krásnější je to, že vidím, jak se mění lidi kolem mě, u kterých bych to nečekala. Naučila jste mě vysílat a hlavně PŘIJÍMAT lásku. Děkuji.


Zuzana
©2023 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK