O Mně

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová, a za posledních deset let jsme já a andělští pomocníci-průvodci pomohli mnoha lidem k jejich spokojené a šťastné duši.

Jsem vdaná, žiji ve spokojeném a rovnocenném vztahu a děkuji celé své rodině, že u nich nacházím velkou podporu pro svou práci. Jsemvděčna za to, že dělám práci, která mne velmi baví. Miluji změny v životě svém i v životě druhých a jsem šťastná, že k nim mohu přispět.

Jak vše začalo?

Zde jen krátce, neboť celý příběh si můžete přečíst v mé autorské knize Život pod křídly andělů.

Dříve jsem byla celkem racionální člověk, a na co jsem si nemohla sáhnout nebo zdůvodnit, bylo pro mne nesmyslem. Ale vesmírvěci vždy zařídí tak, jak on sám uzná za vhodné, a záměru, který je pro nás připraven, se stejně nevyhneme.

Vše je jinak.

Alena Maršíková Fingerhutová

Když mi ze života odešel pro mne velmi důležitý člověk, v mém životě došlo k nevysvětlitelným změnám a v té době se se mnou postupně začalispojovat andělé. Nejprve to pro mne bylo naprosto nevědomé, jen jsem dostávala nápady a plnila jsem je, ale postupně po plném seznámení smými andělskými průvodci, a nejen jimi, se mi život změnil. Dnes jsou andělé mými nerozlučitelnými společníky a pomocníky jak v osobním, takpracovním životě. Společně jsme průvodci druhým na cestě k jejich spokojené a šťastné duši.

Chceš-li být průvodcem druhým ke spokojené a šťastné duši, nejprve tvá duše má být šťastná a spokojená.

Absolvovala jsem tříletý kurz sebepoznání. Přestala jsem se ptát, proč se mi daná událost v životě stala a děje, a více mne začalo zajímat, co mohu udělat pro pozitivní změnu. K tomu všemu mi velmi pomáhala andělská poselství, která jsem přijímala skrze automatické psaní. Jak uvnitř, tak venku. Pokud je šťastná a spokojená má duše, je spokojenost i v mém vnějším světě.

Změnila jsem svůj přístup k sobě samé. Mé napojení na andělská sdělení se stále prohlubovalo a začali mne oslovovat lidé,kteří chtěli nejprve zodpovědět otázky pomocí automatického psaní a postupně nastoupili cestu ke své spokojené duši a absolvovali aabsolvují u mne terapie andělského štěstí. Pro mne je velmi příjemné pozorovat změny, které se u nich objevují, a hlavně jsemšťastná a vděčná, že u těchto změn mohu být.

Dalším krokem na mé cestě je pořádání seminářů, besed a kurzů. Nikdy dříve bych si nedovedla představit, že budu stát předlidmi a mluvit. Dnes tyto akce miluji a jsem vlastně pouhým prostředníkem mezi námi lidmi a anděly. Na těchto akcích se dějí velkézměny a lidé se zúčastňují opakovaně, neboť i když je název semináře stejný, nikdy není obsah totožný. Informace, které předávám,jsou důležité právě pro ty, kteří jsou přítomni. Stále častěji slýchám od posluchačů prohlášení „od té doby, co vás znám, se můjživot naprosto změnil“ a úsměv na tváři je viditelným ukazatelem, že změna se děje k lepšímu.

Pořádám kurzy automatického psaní, na kterých umožňuji druhým spojit se se svými anděly, aby mohli využívat jejich poselství nejen pro svůj život.

Absolvovala jsem instruktorský kurz powerjógy, neboť mne jóga skutečně okouzlila a napomohla mi k celistvé změně mne samé, a dnes při veřejných lekcích umožňuji změnu i druhým.Velmi mne baví tvoření s anděly. V tu chvíli se dostávám do stavu naprosté blaženosti a oprošťuji se od okolí. A naše společné tvoření je skutečně plodné, jsem autorkou již několika děl:


Velmi se mi líbí, že naše společná díla nejsou jen na jedno použití, ale jsou věrnými průvodci těm, kdo je mají na celý život.

Ráda cestuji, přijímám nové informace, setkávám se s milými lidmi a plním si své sny.

Pokud chcete, abychom se já a andělé stali průvodci k vaší šťastné spokojené duši, vyberte si z nabídky a neváhejte mě kontaktovat.

S anděly zažívám skutečně mnohé, a pokud se chcete dozvědět více o mně, mém životě pod křídly andělů, mé práci, příbězích mýchklientů a andělských poselstvích, která jsou skrze mne sesílána anděly formou automatického psaní (channellingu), vše najdete vknize Život pod křídly andělů.

Ač si mnozí myslí, že létám v oblacích, není to tak. Jsem stále nohama na zemi a mám také chvíle radosti a chvíle rozjímání.Stále poznávám mnohé ze svého života a vím, že je to poznávání na celý život, a vlastně ne jen na tento.


Andělské poselství závěrem…

„Jen změna uvnitř je změnou trvalou. Nenechte svou duši již nikdy stát stranou, spojte se svou duší, láskou spokojenou a věčnou.“

S láskou vaši andělé a já se přidávám. Alena
©2023 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK