Kurzy, meditace, semináře

Případná změna data uskutečnění akcí bude včas sdělena. Sledujte www.amfia.cz

Individuální kurz osvojení dovednosti automatického psaníDetaily
Datum, čas a místo konáníDle dohody
Cena3 700 Kč
LektorAlena Maršíková Fingerhutová

Věřte, že není žádných překážek.
Bylo mnoho dotazů a stesků, že se není možné zúčastnit skupinových kurzů automatického psaní z důvodu špatného termínu nebo dálky konání kurzu, tak do mé nabídky přidávám INDIVIDUÁLNÍ KURZ OSVOJENÍ DOVEDNOSTI AUTOMATICKÉHO PSANÍ.

Jak kurz probíhá?


Informace, jak bude kurz probíhat a co je potřebné, vám bude zaslána v případě vašeho zájmu na váš e-mail.

Těším se na setkání a možnost vás do andělské říše uvést.

Obsah kurzu:

Pokud chcete znát nebojte se ptát a naučte se naslouchat rady andělů osvojením metody automatického psaní.

Kurz osvojení dovedností automatického psaní vám UMOŽNÍ:
Vědomě přijímat a využívat universální zdroj informací, které nejsou zatíženy našimi lidskými zkušenostmi a zážitky z minulosti. Informací, které se drží pravidel vesmírných zákonitostí, jež my lidé nemůžeme nijak změnit a omezit, ale máme si uvědomit, že tyto zákonitosti nás směřují ke šťastnému a úspěšnému životu.

Automatické písmo je jedna z možností, jak komunikovat s tímto zdrojem.

CO ZÍSKÁTE napojením na universální zdroj (napojení na bytosti světla)? Možnost využívat plně moudrost, sílu a moc, jenž vám tyto informace umožňují objevit, avšak pouze ve spojení s všeobjímající láskou, která vás vede k pozitivním změnám, jenž vás vrací k původnímu cíli, proč jste opět vstoupili do svého života a tím fyzického těla.

Otevřete si možnosti přijímat příjemnou a smysluplnou komunikaci s anděly a bytostmi světla, která je za pomoci tohoto zdroje umožněna.

Informace z tohoto zdroje vám umožní pochopit souvislosti v situacích, ve kterých se objevil problém nebo se problém často opakuje (z oblasti vztahů, zdraví, sebelásky, kariery, hojnosti, odpuštění, tolerance…) a nasměrují vás k pozitivním změnám, jež jsou v souladu s vaším dobrým vnitřním pocitem, radostí, zdravím, prosperitou…

Budete seznámeni s tím, jak s informacemi z tohoto zdroje správně zacházet, a jak je možné tyto informace využívat ku prospěchu svému i prospěchu druhých.

Budete schopni sobě, ale i druhým zodpovídat otázky, které vedou k pozitivním životním změnám.

Odpovědi na otázky, které budete získávat tímto způsobem, vám umožní pohlédnout na vámi prožité situace úplně jinak než doposud, kdy úhel pohledu byl ovlivněn zkušenostmi a očekáváním minulého a bylo tím často zabráněno správným a včasným rozhodnutím. Neboť právě pohled naplněný očekáváním, strachem a neodpuštěním vám mnohdy zabraňoval vnímat a jednat v rovnováze a tím dospět k řešení a změně, která vám umožňuje žít spokojený a šťastný život.

Objevíte další možnosti, jak plně využít toho, co je vám umožněno prostřednictvím tohoto způsobu přijímání informací.

Proč je dobré si tuto dovednost osvojit?

Osvojením této dovednosti, vám bude UMOŽNĚNO:
Tento způsob komunikace se využívá po celém světě a je znám pod názvem chanelling.

Pokud chcete zjistit více a přesvědčit se, jak komunikace s tímto zdrojem anděly funguje, ukázky najdete na FB AMFIA, kde jsou každodenně přidávány rady andělů. Na stránkách www.amfia.cz, nejdete úryvek z knihy „Život pod křídly andělů“, které jsem autorkou a v celé knize je veden rozhovor mezi mnou a anděly formou automatického psaní.

Kdo jsem:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová a s metodu automatického psaní a komunikaci s anděly využívám při své práci, ale i v osobním životě již 10 let. Jsem terapeutka, lektorka. Přijímám andělská poselství, která jsou určena nejen jednotlivcům. Za pomoci andělů vedu klienty ke spokojenému a šťastnému životu, kde společně objevujeme to, co je pro ně příjemné a prospěšné. Pořádám přátelská setkání pod křídly andělů na témata, jenž se týkají různých oblastí života. Vedu lekce jógy. Pořádám víkendové pobyty pro ženy.

Jsem autorka děl, která byla vytvořena za pomoci metody automatického psaní:

Kniha Život pod křídly andělů, motivační soubor 333 rad pro šťastný život, metoda a meditační CD Kód štěstí, energetické a harmonizující omalovánky s motivačními texty a afirmačními větami. Tyto produkty můžete zakoupit na www.amfia.cz a také na kurzu.

Přihlášení možné také na info@amfia.czZpět


Kontaktní formulář


Jméno:
Email*:
Telefon:
Odeslat
©2024 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK