Kurzy, meditace, semináře

Přátelské setkání pod andělskými křídly – Chuť odpouštět. Odpuštění je bránou ke štěstíDetaily
Datum konání12. 3. 2020
Čas konání18h – 20hodin
Místo konáníObchůdek U Žofky Mírové náměstí 37, (pasáž Heinz) Dobříš
Vstupné180 ,- Kč (vstupné se hradí na místě před začátkem akce)
LektorAlena Maršíková Fingerhutová

Rezervace míst v obchůdku nebo na tel. č. 724 192 635, případně emailem na info@amfia.cz

Andělský vzkaz k tomuto přátelskému setkání:
„Pokud neodpustíš, milý člověče, není možné kupředu se vydat a to, co je pro tebe připravené a prospěšné objevovat. Odpuštění je cesta ke štěstí a tomu věř, tak co zvolíš, milý člověče, cestu kupředu nebo se budeš dívat stále zpět.“

Těšíme se na setkání s těmi, jenž chtějí štěstí žít a své cíle a sny uskutečnit. S láskou vaši andělé, my vás ke štěstí rádi vedeme.

V našich životech procházíme různými situacemi některé prožijeme, jako plavbu na klidné mořské hladině a v tu chvíli jsme uvnitř i vně v harmonii. Avšak některé situace se pro nás mohou stát plavbou na rozbouřeném moři, kdy dozvuky bouře vnímáme uvnitř jako hněv, tlak, nepochopení, ublížení a pokud není včas uklidněno, pochopeno a odpuštěno dané situace, problémy narůstají a začnou se objevovat problémy v oblasti vztahů, zdraví, sebedůvěry…

Pokud prožijeme něco, co není příjemné a neustále se k dané situaci vracíme, kdy vnímáme pocity zklamání, hněvu a nerovnováhy, tak jsme neodpustili a bráníme tím sobě samým žít v přítomnosti a věřte, že danou situaci budeme stejně potřebovat pochopit a odpustit, neboť se bude podobné opět objevovat a neodpuštění je zábrana k pozitivní změně.

Proč odpustit? Odpuštění umožňuje hospodárně zacházet se svou životní energií. Pokud odpustíme, tak se čas stává naším přítelem a máme otevřený nový prostor pro tvorbu, vnímání svých přítomných pocitů, naše vztahy jsou harmonické, a i naše tělo a mysl je v harmonii, jsme zdravé a pohodové bytosti. Naše kroky jdou kupředu směrem k tomu, co chce naše duše a láskyplné srdce.

Mnozí si mohou postesknout: „To se lehce řekne, ale jak na to?“

A právě proto přátelské setkání pod křídly andělů bude praktické, plné prožitků a uvolnění starého nepotřebného uvnitř vás.

Jednoduše řečeno: Odložíte zátěž minulosti, abyste mohli žít štěstí v přítomnosti.

Setkání, které bude vedeno anděly v přímém přenosu, je určené právě těm, jenž budou přítomni. Budete provedeni meditacemi a budou vám zodpovězeny otázky, které nebudou mnohdy ani vysloveny.

S sebou si můžete přinést: zelenou svíčku, papír nebo sešit (neboť některé informace budou k zaznamenání), tužku, pokud vlastníte souboru 333rad pro šťastný život, afirmace Šťastná mysl – šťastný život, přineste si tyto pomůcky s sebou, objevíte možnost, jak s nimi pracovat, abyste s chutí odpouštěli a mohli jste žít plně přítomnost a tím své štěstí. Pokud tyto pomůcky nemáte nevadí, budou vám zapůjčeny.

Můžete si připravit otázky, které se týkají odpuštění, napsat je na papír a odevzdat při vstupu Otázky budou zodpovězeny v průběhu setkání.

Každý z přítomných obdrží na závěr osobní poselství, které jej může směrovat k pozitivním krokům v jeho životě.

Velmi se těšíme na setkání s vámi Alena Maršíková Fingerhutová a andělé

Lektorka Alena Maršíková Fingerhutová, je průvodce ke spokojené a šťastné duši, při své práci plně využívá komunikace s anděly a přijímá andělská poselství, která jsou určena nejen jednotlivcům. Za pomoci andělů vede klienty ke štěstí, které je provázeno dobrým pocitem, láskou a není ničím jiným podmíněné. Je lektorkou automatického psaní, jógy. Pořádá přátelská setkání na různá témata z oblastí osobního rozvoje. Pořádá relaxační „Božské víkendy pro ženy“, které vedou ženy k vnitřní a tím i vnější harmonii. Informace o nabídce, akcích na www.amfia.cz

Je autorkou:


Tyto produkty je možné na akci zakoupit. Případně jsou k dostání v obchůdku U Žofky i mimo akci. Více informací o akci, lektorce a její práci na www.amfia.cz.Zpět


Kontaktní formulář


Jméno:
Email*:
Telefon:
Odeslat
©2020 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK