Kurzy, meditace, semináře

Přátelské setkání pod andělskými křídly – VÁNOČNÍ VYLADĚNÍ, PLÁN NA ROK 2020Detaily
Datum konání4. 12. 2019
Čas konání18h – 20hodin
Místo konáníObchůdek U Žofky Mírové náměstí 37, (pasáž Heinz) Dobříš
Vstupné180,- Kč
LektorAlena Maršíková Fingerhutová

Rezervace míst tel. 724 192 635, nebo emailem na info@amfia.cz

Předvánoční čas je nádherným časem pro zastavení, zamyšlení, lásky v sobě otevření, a právě v tomto čase bych vás ráda pozvala na: „Předvánoční přátelské setkání pod křídly andělů“

Toto setkání bude nádherné, jak veselé, tak trochu i vážné a…… přijďte zažít, neboť atmosféra se nedá popsat.

Pokud máte pocit, že si vás druzí neváží a nedostatečně vás oceňují, tak na tomto setkání si uvědomíte, že neohodnocení a neocenění z vnější strany je pouhým obrazem toho, jakou máte hodnotu vy sami pro sebe. Změnou uvnitř se mění i to, co je vně, obráceně to nefunguje.

Zažijete naprostou přítomnost a odpoutáte se od shonu. Bude to setkání, kdy pocítíte spojení se svou duší a lásku v sobě plně rozproudíte.

Andělské sdělení
„Rok se chýlí ke konci, pojďte jej s anděly zakončit. Nechte se pohladit. Nechte si od andělů poradit. Uvolněte svůj předvánoční shon a nechte rozeznít naplno v srdci svém láskyplný zvon. Budeme vzájemně propojeni, budeme vzájemně napojeni. Mnoho se bude dít a čas předvánoční si můžeme společně naplno zde užít.“
S láskou vaši andělé.

Co vás čeká:


Pokud chcete, přineste si s sebou větší bílou svíčku, která bude naplněna andělskou energií a následně její světlo prosvítí a zaplní váš domov nejen v době vánočních svátků.

Není nutné mnoho slov, přijďte si vše prožít. A jak již bývá zvykem na setkáních s anděly, čeká vás určitě i mnoho nečekaného, neboť andělé celou akci mají vždy pod svým dohledem a ve své režii.

Velmi se těšíme na setkání s vámi
Alena Maršíková Fingerhutová a andělé
Průvodce ke spokojené a šťastné duši.

Lektorka Alena Maršíková Fingerhutová při své práci terapeuta a lektora plně využívá komunikace s anděly a přijímá andělská poselství, která jsou určena nejen jednotlivcům. Za pomoci andělů vede klienty ke štěstí, které je provázeno dobrým pocitem, láskou a není ničím jiným podmíněné.

Je autorkou:

Tyto produkty je možné na akci zakoupit.
Více informací o lektorce a autorských dílech a jejich zakoupení na www.amfia.czZpět


Kontaktní formulář


Jméno:
Email*:
Telefon:
Odeslat
©2020 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK