Kurzy, meditace, semináře

Přátelské setkání pod andělskými křídly – VÁNOČNÍ VYLADĚNÍ, PLÁN NA ROK 2020Detaily
Datum konání13. 12. 2019
Čas konání17h – 20hodin
Místo konáníMuzeum dr. Aleše Hrdličky, Humpolec Horní náměstí 273, 39601 Humpolec
Vstupné270,- Kč
LektorAlena Maršíková Fingerhutová

Místo je nutné rezervovat nejpozději do 11.12. 2019 na ivana@kruhcentrum.cz nebo telefonicky na čísle 736 442 694. Obsah:

Předvánoční čas je nádherným časem pro zastavení, zamyšlení, lásky v sobě otevření, a právě v tomto čase bych vás ráda pozvala na: „Předvánoční přátelské setkání pod křídly andělů“, které mám možnost uskutečnit již 5 rokem v Humpolci. Věřím, že toto setkání bude jako vždy nádherné, jak veselé, tak trochu i vážné a ……přijďte zažít, neboť atmosféra se nedá popsat.

V tomto roce vás také čeká změna, neboť „Přátelská setkání pod křídly andělů…“, byla vždy, krátká, proto je setkání prodloužené na 3 hodiny. Budou to 3 hodiny, kdy zažijete naprostou přítomnost a odpoutáte se od shonu. Bude to setkání, kdy pocítíte spojení se svou duší a lásku v sobě plně rozproudíte.

Andělské sdělení
„Rok se chýlí ke konci, pojďte jej s anděly zakončit. Nechte se pohladit. Nechte si od andělů poradit. Uvolněte svůj předvánoční shon a nechte rozeznít naplno v srdci svém láskyplný zvon. Budeme vzájemně propojeni, budeme vzájemně napojeni. Mnoho se bude dít a čas předvánoční si můžeme společně naplno zde užít.“ S láskou vaši andělé.

Co vás čeká:


Pokud chcete, přineste si s sebou větší bílou svíčku, která bude naplněna andělskou energií a následně její světlo prosvítí a zaplní váš domov nejen v době vánočních svátků.

Není nutné mnoho slov, přijďte si vše prožít. A jak již bývá zvykem na setkáních s anděly, čeká vás určitě i mnoho nečekaného, neboť andělé celou akci mají vždy pod svým dohledem a ve své režii.

Velmi se těšíme na setkání s vámi
Alena Maršíková Fingerhutová a andělé
Průvodce ke spokojené a šťastné duši.

Lektorka Alena Maršíková Fingerhutová při své práci terapeuta a lektora plně využívá komunikace s anděly a přijímá andělská poselství, která jsou určena nejen jednotlivcům. Za pomoci andělů vede klienty ke štěstí, které je provázeno dobrým pocitem, láskou a není ničím jiným podmíněné. Je autorkou:

Tyto produkty je možné na akci zakoupit.
Více informací o lektorce a autorských dílech a jejich zakoupení na www.amfia.czZpět


Kontaktní formulář


Jméno:
Email*:
Telefon:
Odeslat
©2020 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK