Kurzy, meditace, semináře

Případná změna data uskutečnění akcí bude včas sdělena. Sledujte www.amfia.cz

„S anděly na kus řeči.“ Změna přichází zevnitřDetaily
Datum konání14. 4. 2021
Čas konání17:00
Místo konáníOnline přenos - adresa pro přístupové heslo: knihovna@kamenicenl.cz
LektorAlena Maršíková Fingerhutová

Motto: Přijmi, že tvůj život je tvým příběhem a žij vědomě v každém okamžiku.

Když jsem pochopila, že to, co se dělo a děje v mém životě, je jen obraz toho, co jsem si sami sobě připravila, tak mě nejprve tato zpráva zarazila. Tolik let jsem za své neúspěchy a problémy vinila druhé. Tolik let jsem bojovala se zdánlivou nepřízní osudu. Tolik síly a energie jsem vkládala do toho, abych vysvětlila druhým svou pravdu, názor…, aby konečně pochopili, že to s nimi přece myslím dobře. Jenže druzí mi místo vděku na oplátku vraceli protitlak v podobě manipulace z jejich strany, neboť přece i oni to myslí zase dobře se mou. Hra na přetahovanou byla skutečně unavující a dlouholetá. A výsledek této hry? Pokud mám hodnotit výsledek z mého pohledu v minulosti, kdy nebyl můj život mnou žit plně vědomě, tak bych to zhodnotila jako ZKLAMÁNÍ. Ano, zklamání, že si mě neváží, nemají mě rádi, nechápou mě… V té době jsem čekala na změnu zvenčí a vůbec mě nenapadlo, že bych měla učinit změnu nejprve uvnitř sebe, neboť potom se může udát změna vně. V té době jsem vnímala svůj život jako boj a co vše toto mé období a vnímání provázelo? Nepříjemné vztahy, zdravotní problémy a nedostatek sebedůvěry.

Nastalo prozření a byl čas na vědomé kroky. Uvědomila jsem si, že jiná cesta, než změna zevnitř není možná a ani funkční. Dnes přijímám, že tak, jak se děje uvnitř, tak se děje vně. Dokud není pročištěno a změněno uvnitř, tak není možná změna vně. Svůj život hodnotím nyní, jako možnost POZNÁNÍ.

Předávám dál to, co mě samé v životě funguje.

Účastníkům setkáním bude umožněno: Pohlédnete do sebe samých pro objevení, rozpoznání a uvědomění si svého skutečně pravdivého dobrého, ale i špatného pocitu. Změna úhlu pohledu na to, že i zdánlivě nepříjemné je možné pojmout, jako lekci ke svému růstu. Objevení a praktické vyzkoušení síly pozitivních afirmací. Pochopení, proč bude výhodné učinit změny zevnitř a co tím bude následovat vně. Pohled do osobního zrcadla. Účastníci budou provedeni nejednou meditací pro uvolnění a pročištění mysli.

Pokud jste majiteli pomůcek, které jsem s anděly vytvořila připravte si je a také tužku a papír.

Více o těchto produktech : Produkty - Amfia.cz

Lektor: Alena Maršíková Fingerhutová a andělé;
průvodce ke spokojené a šťastné duši, terapeutka, lektorka Autorka:
Kniha: „Život pod křídly andělů“; Andělské pohlazení po duši, Soubor 333rad pro šťastný život; CD vedená meditace: „Kód štěstí“; Omalovánky „Kruhy andělského štěstí pro pozitivní mysl; Šťastná mysl = Šťastný život – 111afirmací k pozitivním životním změnám. Lektorka jógy. www.amfia.cz.Zpět


Kontaktní formulář


Jméno:
Email*:
Telefon:
Odeslat
©2021 AMFiA
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK